Nízkoenergetické stavby

stavbyadozory s.r.o.

Stavební a technický dozor

Nízkoenergetické stavby? Jedině se stavebním dozorem!

Plánujete výstavbu pasivního, nízkoenergetického domu či dřevostavby? Máme bohaté zkušenosti i s takovýmito typy výstavby. Stavba těchto typů objektu vyžaduje specifické, stavebně náročné postupy, technologie a je bezpodmínečně nutná preciznost při zpracování jednotlivých detailů. V tomto případě se již nedá hovořit o POTŘEBĚ technického dozoru, ale o NUTNOSTI… Ne každá stavební firma a její pracovníci jsou připraveni, schopni a zodpovědni provést stavbu dokonale bez pravidelných kontrol.

V případě zájmu za vás převezmeme řízení celé výstavby od vytváření projektové dokumentace, komunikaci s projektanty, dohled nad správností a efektivností projektu, vyřízení stavebního povolení včetně zajištění vyjádření orgánů státní správy, výběrové řízení na dodavatele, pomůžeme s výběrem materiálů a detailů stavby. Samozřejmostí je pak samotný dohled stavebního nebo technického dozoru během výstavby a zajištění úspěšné kolaudace stavby.

Jsme tak schopni vám naším technickým a stavebním dozorem ušetřit značné množství času, které můžete využít mnohem efektivněji než vyřizováním stavebního povolení. Uděláme vám cenovou kalkulaci a v konečném důsledku i zjistíte, kolik korun jste ušetřili.

Stavební dozor a technický dozor provádíme v regionu Praha a Středočeský kraj.