Za stavební dozor požadujeme přiměřenou cenu

Za stavební dozor požadujeme přiměřenou cenu

V současné době je hlavní specializací naši společnosti Stavby a Dozory Josef Černý stavební dozor a technický dozor investora ve všech fázích výstavby nebo její přípravy. Při realizaci stavebního dozoru a prováděných kontrolách čerpáme z našich bohatých zkušeností a vysoce odborných znalostí. Stavební dozor má být v prvé řadě nezávislým odborníkem, který není propojen s realizační firmou, jenž zhotovuje sledovanou stavbu. Jeho hlavním úkolem je
chránit investora vůči realizační firmě z pohledu navyšování cen a kvality provedených prací a použitých materiálů.

Cena za stavební dozor je ovlivněna mnoha faktory. Odvíjí se především od vzdálenosti místa výkonu práce, trvání dozoru, rozpočtových nákladů stavby. A dále od rozsahu činností a počtu kontrolních návštěv na stavbě, které od stavebního dozoru stavebník (resp. investor) požaduje. Základem filozofie naší společnosti je přizpůsobit se potřebám klienta a výsledná částka je proto vždy předmětem dohody.

Ceny za poskytované služby stavebního dozoru či odborného poradenství k projektům stanovujeme individuálně na základě náročnosti, požadavků a rozsahu poskytovaných prací. U rodinných domů by kvalitní stavební dozor měl stát cca 2% ceny realizace. Konečná cena je ale závislá zejména na dohodě, ceníkové ceny nejsou podstatné. Důležité je stanovit si předem rozsah prací.

Na požádání vypracujeme cenovou nabídku požadovaného stavebního dozoru. V poptávce prosím uveďte především:

  • rozsah stavebních prací dle projektové dokumentace
  • rozpočtovou cenu díla
  • dobu realizace

Nezapomeňte, že vynaložené peníze se vám při kvalitním stavebním dozoru vrátí v průměru i několikanásobně. Nabízíme profesionální a kvalitní stavební dozor, cena vás také příjemně překvapí. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na případnou spolupráci!